Dwupokojowy lokal na sprzedaż

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Dwupokojowy lokal na sprzedaż

Burmistrz Gminy Paczków ogłosił pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu nr 1 na parterze budynku mieszkalnego, przy ul. Staszica 17 w Paczkowie.

Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchnia, korytarza, spiżarki, łazienki z WC i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 59,92 m2. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia gruntownych remontów umożliwiających dostosowanie lokalu do celów mieszkaniowych.

 Z własnością lokalu mieszkaniowego związany jest udział w wysokości 52/1000  we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym jako działka nr 317/1, pow. 0,0557 ha.

Poniżej treść ogłoszenia:Cena wywoławcza za wspomniany lokal mieszkalny wynosi 28.800 zł. Przetarg odbędzie się w dniu 29 stycznia 2016 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, które wpłacą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej na konto Urzędu Miejskiego w Paczkowie najpóźniej do dnia 25 stycznia 2016 r. do godz. 14:00.

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu o przetargu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej UM Paczków. 
 

OtwĂłrz