Dwupokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż w rynku

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Dwupokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż w rynku

Gmina Paczków wystawiła na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkaniowy. 

Burmistrz Gminy Paczków ogłosił pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 położonego na III piętrze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Rynek 51 w Paczkowie.

Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, toalety oraz przedpokoju o powierzchni użytkowej 61,20 m2. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze: piwnica o powierzchni użytkowej 3,47 m2 znajdujące się w budynku.  

Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku wspólnoty mieszkaniowej, dlatego z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 94/1000 we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym jako działka nr 379/31 o pow. 0,0277 ha. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu, gdyż większość tynków jest spękana. Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą dwóch pieców kaflowych.

Nieruchomość znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. Warto dodać, że nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań.

Cena wywoławcza za wspomniany lokal mieszkalny wynosi 69.500 zł. Przetarg odbędzie się w piątek 28 lutego 2014 r. o godz.11:00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie (sala konferencyjna).

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, które wpłacą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (6.950,00 zł) do kasy lub na konto Urzędu Miejskiego w Paczkowie najpóźniej do dnia 24 lutego 2014 r. do godz.15:00.

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu o przetargu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej UM Paczków.  

 

Otwórz