Szczere wyznanie, czyli spotkanie autorskie z Aleksandrem Sową

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Szczere wyznanie, czyli spotkanie autorskie z Aleksandrem Sową

23 marca br. w Bibliotece Publicznej w Paczkowie nadarzyła się niepowtarzalna okazja, by na miejscu spotkać, posłuchać i porozmawiać z Aleksandrem Sową – pisarzem niezależnym, poetą, blogerem i wydawcą.

Spotkanie autorskie, które miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie przyciągnęło sporą liczbę zaciekawionych paczkowian, którzy z uwagą słuchali szczerego wyznania Aleksandra Sowy.

Pisarz pochodzący z Kamienicy opowiadał m.in. o procesie tworzenia swoich książek oraz o tym, ile jest w nich autentyczności, autobiografii, a ile fantazji. Przedstawił swoje spostrzeżenia dot. pisania, jak stwierdził: „Nie da się pisać bez oderwania, od tego kim jesteśmy”.

Sowa wydaje zarówno powieści i opowiadania, ale też poradniki oraz publikacje techniczne, w tym motoryzacyjne. Książki są publikowane w wersji papierowej, w formie audio oraz e-booków.

Czytelników literatury pięknej  zainteresują jego powieści i opowiadania takie jak:  „Era Wodnika”, „Enter”, „Zauroczenie”, „Modliszka”, „Zła miłość”, „Koma”, „Do widzenia”, „Umrzeć w deszczu”, „Powietrze jest zimne”, „Jeszcze jeden dzień w raju”.

Zainteresowanych motoryzacją i nowymi technologiami zaciekawią poradniki: „”Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning malucha”, „Jak jeździć oszczędnie”, „Legendy naszej motoryzacji”, „Jak kupić używany samochód”, „Samochodowe instalacje zasilane gazem”, „Jak ulepszyć swojego Fiacika”, Jak działają magnetyzery” i inne.

W szczególności polecamy nowo wydaną powieść pt.  „Góra Bogów Śmierci”, której fabuła osadzona jest w naszym miasteczku i okolicznych miejscowościach. Jest to mroczna powieść grozy, nawiązująca do starej legendy.

Książkę w formie e-booka można kupić za jedyne 9,99 zł w największych księgarniach internetowych jak Virtualo, Legimi, Ebooki Allegro, czy iTunes Store. 

Otwórz