Wojna płci - Formacja Chatelet zawita do Paczkowa!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wojna płci - Formacja Chatelet zawita do Paczkowa!

W połowie kwietnia br. do Paczkowa ze swoim najnowszym programem kabaretowym przyjedzie Formacja Chatelet.

„Wojna Płci”  to najnowszy spektakl kabaretowy, krakowskiej Formacji Chatelet, który wymyka się wszelkim ramom, głównie dlatego, że widowisko balansuje na cienkiej granicy kabaretu i rzeczywistości. 

Formacja pomysły czerpie z czegoś, co jest niekończącym się źródłem inspiracji - z życia! Przedstawienie rozśmieszy każdego, bo przecież każdy miał jakieś doświadczenia damsko - męskie.
I nie zdziwcie się jak nagle, podczas oglądania „Wojny Płci” zobaczycie na scenie siebie.

Spektakl jest stworzony i brawurowo zagrany przez krakowskie trio: Basię Tomkowiak, Michała Pałubskiego i Adama Małczyka. Teksty do piosenek napisał znakomity poeta Michał Chludziński, muzykę skomponował Aleksander Brzeziński, a choreografią zajął się niezastąpiony Jean Pierre Papin.

Mocną stroną wydarzenia są satyryczne filmiki obrazujące śmieszność codziennych życiowych sytuacji. Widowisko jest dopięte na ostatni guzik, świadczą o tym chociażby stroje, specjalnie uszyte dla Formacji  przez Claudius  Scisor. Program jest spójny i tematyczny, a co najważniejsze bardzo zabawny.
 
Jeżeli chcesz pośmiać się i miło spędzić czas, to zapraszamy do Ośrodka Kultury i Rekreacji w dniu 19 kwietnia br. o godz. 18:00.

Bilety w cenie 35 zł. do nabycia w biurze Ośrodka Kultury i Rekreacji (ul. Wojska Polskiego 27) oraz pod numerem telefonu 668 515 513. Serdecznie zapraszamy! 

Otwórz