Sprawdź możliwości uzyskania dofinansowania dla społeczności lokalnych!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Sprawdź możliwości uzyskania dofinansowania dla społeczności lokalnych!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami dla społeczności lokalnych” w dniu 4 marca br. o godz. 12:00.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje wprowadzające do funduszy europejskich na lata 2014-2020 (m.in. najważniejsze dokumenty regulujące ich wdrażanie, główne kierunki wsparcia, planowane programy i najważniejsze zasady ich realizacji) oraz wstępne informacje nt. możliwości uzyskania w latach 2014-2020 dofinansowania dla społeczności lokalnych (m.in. na aktywizację społeczności lokalnych, animację kulturową, aktywizację w obszarze kultury, rewitalizację oraz wsparcie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz innych możliwości uzyskania wsparcia przez społeczności lokalne w innych programach krajowych i inicjatywach KE).

Po zakończeniu odbędą się indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. funduszy europejskich.  W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego. Link do formularza znajduje się tutaj. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z punktem organizującym spotkanie:
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, ul. Słowiańska 19 (sala Klubu Pracy) - tel.  77/ 448 25 86 lub adresem poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy serdecznie! 

Otwórz