Noworoczne spotkanie Kresowiaków

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Noworoczne spotkanie Kresowiaków

Członkowie klubu Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich spotkali się wczoraj, tj. 15 stycznia br. w Bibliotece Publicznej w Paczkowie.

Spotkanie rozpoczęła pani Maria Kalka – Prezes Stowarzyszenia Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich Klub w Paczkowie, która złożyła noworoczne życzenia oraz powitała gości w osobach: Wiesławy Kurowskiej – Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Paczkowie, Artura Rolki – Burmistrza Gminy Paczków oraz Wiceburmistrza Roberta Piegzy.

Wszyscy zebrani śpiewali  wspólnie kolędy, a akompaniament gitarowy zapewnił Burmistrz Paczkowa - Artur Rolka, który wykazał się swoimi zdolnościami muzycznymi, grając na gitarze klasycznej.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Kresowiaków swoją siedzibę dzieli z Biblioteką Publiczną w Paczkowie. Tam też znajduje się biuro, gdzie odbywają się zgromadzenia oraz spotkania Kresowian.

Zebrania ogólne Klubu odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00, a informacje o terminach wycieczek, terminach imprez i innych ważnych wydarzeniach będą publikowane w informatorach oraz w formie obwieszczeń w stałym miejscu  tj. w oknie Biblioteki.

Otwórz