Uwaga, w Izbie Przyjęć w Paczkowie przyjmować będzie lekarz

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Uwaga, w Izbie Przyjęć w Paczkowie przyjmować będzie lekarz

Od poniedziałku – 5 stycznia br. w Izbie Przyjęć w Paczkowie, przy Szpitalu im. Jana Pawła II (ul. Staszica 3) przyjmować będzie lekarz specjalista.

Lekarz specjalista, a także pielęgniarka, która będzie wykonywać iniekcje (zastrzyki), oddelegowani zostaną ze szpitala w Nysie. Lekarz w Izbie Przyjęć w Paczkowie będzie przyjmować 5, 7, 8 i 9 stycznia br. od godziny 9:00 do 14:00.

Z Izby Przyjęć paczkowskiego szpitala skorzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy powiatu nyskiego. Natomiast pediatra dostępny będzie jedynie w przychodni OPTIMA, znajdującej się na ul. Ogrodowej w Nysie. Rejestracja pod nr tel. (77) 887 21 29.

Jednocześnie przypominamy, że w związku z zamkniętymi paczkowskimi przychodniami, do momentu podpisania umowy z NFZ, Burmistrz Gminy Paczków informuje, że oferuje pomoc w postaci zorganizowanego bezpłatnego dojazdu do przychodni w Nysie (ul. Ogrodowa).

Każdy pacjent z naszej gminy będzie mógł skorzystać w dniu 5 stycznia (poniedziałek) i 7 stycznia br. (środa) z darmowego transportu. Busy będą odjeżdżać z parkingu znajdującego się przed Ratuszem Miejskim.

I wyjazd bezpłatnego busa -  godz. 9:00,  powrót o godz. 12:00.
II wyjazd bezpłatnego busa -  godz. 11:15, powrót o godz. 13:30.


Usługę transportową wykonuje firma pana Bogdana Wiktorskiego.
 

Otwórz