Przedsiębiorco! Przystąp do Paczkowskiej Karty Turystycznej

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Przedsiębiorco! Przystąp do Paczkowskiej Karty Turystycznej

Grupa Nieformalna PKT w Paczkowie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z Gminy Paczków do uczestnictwa w projekcie Paczkowskiej Karty Turystycznej.

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, kupców czy usługodawców (również niezrzeszony w Stowarzyszeniu Kupców), którzy chcieliby zaproponować turystom atrakcyjną ofertę i tym samym przyciągnąć ich właśnie do siebie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Karta rabatowa, która dostępna będzie w punktach oznaczonych logo PKT (Paczkowska Karta Turystyczna) ma na celu przyciągnięcie turystów do  naszego miasta oraz zatrzymaniu ich na dłużej. Uprawniać będzie do zniżek w wybranych sklepach, punktach usługowych, restauracjach i atrakcjach turystycznych.

W myśl tego pomysłu każdy przedsiębiorca, który chce dołączyć do grona firm należących do PKT, musi zgłosić chęć uczestnictwa do dnia 29 października br. (środa) do godz. 16.00 w Domu Plastyka (Rynek 20). Koordynatorem projektu jest pani Teresa Stańczyc-Bednarz – tel. 796 030 025.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcieliby przystąpić do projektu, a tym samym wspólnie wpływać na rozwój turystyki w Paczkowie!

 

Otwórz