Rewitalizacja Paczkowa walczy o miano Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Opolskiego

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Rewitalizacja Paczkowa walczy o miano Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Opolskiego

Rewitalizacja murów obronnych wraz z wieżami bramnymi i basztami w Paczkowie walczy o miano NAJLEPSZEJ PRZESTRZENI PUBLICZNEJ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO.

Do tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego, zgłoszono 20 realizacji związanych z zagospodarowaniem parków, terenów rekreacyjnych, modernizacją obiektów drogowych i placów, adaptacją budynków użyteczności publicznej oraz obiektów historycznych.

Komisja konkursowa po zapoznaniu się ze zgłoszonymi przedsięwzięciami i przeprowadzeniu wizji lokalnych do dalszej oceny konkursowej oraz do konkursu  internautów wyłoniona 11 przedsięwzięć, w tym „Rewitalizację murów obronnych wraz z wieżami bramnymi i basztami oraz terenem plantów miejskich w Paczkowie” .

Zgodnie z Regulaminem konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2014 udział w konkursie „Nagroda Internautów” polega na oddaniu tylko jednego głosu na jedną z realizacji zamieszczonych na stronie internetowej UMWO. Konkurs wygrywa realizacja, która otrzyma największą liczbę głosów. Wśród osób głosujących przez internet zostaną rozlosowane okolicznościowe upominki.

Konkurs internautów odbywać się będzie na witrynie internetowej UMWO w dniach od 29 września do 13 października br. Już dziś oddaj swój głos na rewitalizację Paczkowa, z góry dziękujemy za pomoc!
 

Otwórz