Złotym kobiercem wymoszczone góry - muzyczny wieczór w Paczkowie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Złotym kobiercem wymoszczone góry - muzyczny wieczór w Paczkowie

Już w najbliższy weekend w Paczkowie szykuje nam się ciekawe wydarzenie muzyczne. Stowarzyszenie GENERACJA zaprasza na imprezę w ramach "Muzycznego Paczkowa".

Wieczór muzyczny pt. „Złotym kobiercem wymoszczone góry…” odbędzie się 13 września br.  o godz. 18:30. Koncert będzie miał miejsce w Muzeum Gazownictwa. Na scenie pojawi się Klub 50 oraz DUO Virtuoso Tomek&Paweł.

Podczas koncertu usłyszymy piękny zestaw piosenek turystycznych oraz poezji śpiewanej dzięki formacji KLUB 50, na czele, której stoi Dariusz Puk - dawny komendant paczkowskiego hufca harcerskiego, gitarzysta, społecznik, miłośnik gór i piosenki turystycznej, który swoimi pasjami zaraził wiele pokoleń młodych paczkowian.

Muzyczne przedsięwzięcie stwarza doskonałą możliwość zagospodarowania wolnego czasu wszystkich mieszkańców naszej gminy. Zapowiada nam się prawdziwa muzyczna gratka, dlatego w sobotę 13 września o godz. 18:30 warto będzie pojawić się w Muzeum Gazownictwa. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych, w tym gości i turystów do wzięcia udziału w koncercie. Wstęp bezpłatny! 

 

Otwórz