OKiR zaprasza na zajęcia artystyczne!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności OKiR zaprasza na zajęcia artystyczne!

Tradycyjnie Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w różnego rodzaju zajęciach artystycznych.

OKiR dwa razy w tygodniu organizuje zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. W programie zajęcia z rzeźby, malarstwa, rysunku oraz grafiki. Lekcje będą odbywać się w Domu Plastyka w środy i piątki, w godzinach od 15:00 do 17:15.

Natomiast wszystkie dzieci (3-12 lat)  mogą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów Szkoły Tańca JAST. Bogata oferta zajęć została dostosowana do wieku i umiejętności uczestników (mix taneczny, disco-dance). Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sali Ośrodka Kultury – 12 września br. (piątek) o godz.16:00.

 Wśród stałych form pracy placówki coś dla siebie znajdą także młodzi paczkowianie przejawiający wokalne talenty. W Ośrodku działa Studio Piosenki "Voices”. Prowadzone są również lekcje nauki gry na gitarze klasycznej. To nie koniec muzycznych akcentów działalności Ośrodka Kultury. Organizatorzy zachęcają do udziału w zajęciach muzycznych prowadzonych przez wokalistę i gitarzystę grupy Horyzont. Młodzież na zajęciach ma możliwość indywidualnie rozwijać własny warsztat umiejętności muzycznych.

Trwa również nabór do Paczkowskiej Orkiestry Dętej, każdy kto chce bezpłatnie uczyć się gry na instrumentach dętych blaszanych, perkusyjnych, może do nich dołączyć. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie - ul. Wojska Polskiego 27, tel. 77 431 62 32, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

 

Otwórz