Chcesz studiować w USA? Odwiedź Krakowski Salon Maturzystów

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Chcesz studiować w USA? Odwiedź Krakowski Salon Maturzystów

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na Krakowski Salon Maturzystów.

W tym roku Konsulat Generalny USA w Krakowie będzie uczestniczyć w  Krakowskim  Salonie Maturzystów.  Jak co roku,  Salon Maturzystów odbędzie się na terenie  Auditorium Maximum UJ  przy ul. Krupniczej 35,  w dniach 22-23 września. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami na amerykańskich uczelniach. Przy stoisku EDUCATION USA będzie można się dowiedzieć dlaczego warto studiować w USA oraz jak i gdzie pozyskiwać źródła finansowania. UJ poinformuje również o programach uczelni, procedurach aplikacyjnych i wymaganych testach.  Będzie można porozmawiać z doradcami edukacyjnymi  i  amerykańskimi dyplomatami oraz otrzymać rzetelne materiały informacyjne Departamentu Stanu na temat studiów w USA. 

Organizatorzy zapraszają przede wszystkim jednak młodzież  do uczestnictwa w  seminarium  „Ty tez możesz studiować w USA, przewodnik dla zainteresowanych studiami w Stanach Zjednoczonych” , o godz. 11:15 – 12:15 w Sali Seminaryjnej  Auditorium Maximum przy ul. Krupniczej 35.  Seminarium poprowadzą przedstawiciele Konsulatu USA  w Krakowie. 

Otwórz