Zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w organizowanych w Ośrodku Kultury oraz Domu Plastyka zajęciach artystycznych.

W ofercie programowej jest szereg interesujących zajęć w ramach stałych sekcji artystycznych. Dzięki temu swoje zainteresowania mogą rozwijać entuzjaści śpiewu, miłośnicy tańca oraz amatorzy muzyki. Wśród stałych form pracy placówki coś dla siebie znajdą także młodzi paczkowianie przejawiający wokalne talenty. W Ośrodku działa Studio Piosenki "Voices”. Prowadzone są również lekcje nauki gry na gitarze klasycznej. To nie koniec muzycznych akcentów działalności Ośrodka Kultury. Zachęcamy do udziału w zajęciach muzycznych prowadzonych przez wokalistę i gitarzystę grupy Horyzont. Młodzież na zajęciach ma możliwość indywidualnie rozwijać własny warsztat umiejętności muzycznych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 września o godz. 16.30 w Kinie Kopernik.

Nie zabraknie również tanecznej propozycji skierowanej do dzieci przedszkolnych oraz szkół podstawowych. Zajęcia taneczne prowadzone przez profesjonalnych instruktorów Szkoły Tańca JAST. Na spotkanie organizacyjne zapraszamy 12.09 godz.16.00 do Ośrodka Kultury. Praca doświadczonych muzyków z młodzieżą pozwoli wykształcić zdolności muzyczne, zachęcić i pokierować w celu dalszego kształcenia w szkołach muzycznych.

Nabór cały czas trwa, każdego kto chce bezpłatnie uczyć się gry na instrumentach dętych blaszanych, perkusyjnych oraz ma chęć przyłączenia się do Paczkowskiej Orkiestry Dętej serdecznie zapraszamy. Wszystkich którzy pragną posiąść wiedzę dotyczącą różnych technik plastycznych zapraszamy na zajęcia do Domu Plastyka. Zajęcia dają możliwość rozwijania umiejętności malarskich, rysunkowych, graficznych i rzeźbiarskich.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w oferowanych przez nas stałych formach pracy. Szczegółowe informacje w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie - ul. Wojska Polskiego 27, tel. 77 431 62 32, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Otwórz