Wideoklip z Trzeboszowic nagrodzony!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wideoklip z Trzeboszowic nagrodzony!

Zakończył się ogólnopolski konkurs  „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. W tegorocznej odsłonie programu zadaniem szkół, stojących przed szansą wygrania wielofunkcyjnego boiska, było przygotowanie krótkiego wideoklipu nawiązującego do hasła „Kolorowo i sportowo".

Idea programu jest  popularyzowanie wśród dzieci idei aktywnego spędzania wolnego czasu oraz stwarzanie im odpowiednich warunków do uprawiania sportu, a zwłaszcza dyscyplin zespołowych.

Udział w konkursie wziął Zespół Szkolno-Przedszkolny z Trzeboszowic, który konkurował ze 109 szkołami podstawowymi z całej Polski.  Głosami internautów (głosowanie odbywało się w dniach od 29 maja do 25 czerwca, na stronie internetowej www.koloroweboiska.pl) do ścisłego finału dostało się 14 szkół, spośród których Jury wyłoniło zwycięzcę oraz laureatów II i III miejsca.

Zwycięzcą została Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach (woj. mazowieckie).  W nagrodę szkoła otrzyma pełnowymiarowe, ogrodzone boisko o syntetycznej nawierzchni wyposażone w zestawy koszy do koszykówki, bramki do piłki ręcznej oraz słupki i siatki do piłki siatkowej.

Ostatecznie ZSP  z Trzeboszowic znalazł się w gronie 14 najlepszych wideoklipów konkursu. Była to znakomita okazja do zabawy i zdobycia atrakcyjnych nagród. Każda z 14 szkół, które awansowały do etapu finałowego otrzymała nagrody w postaci zestawów farb Śnieżka o wartości 1.500zł brutto.

Składamy gratulacje zarówno uczniom, jak i nauczycielom zaangażowanym w powstanie wideoklipu, który zachwycił każdego z nas kreatywnością, zaangażowaniem  oraz  walorami artystycznymi (scenografia, kostiumy, muzyka).  Dziękujemy również wszystkim, którzy oddali głos na Zespół Szkolno-Przedszkolny z Trzeboszowic.
 

Otwórz