Marzysz aby zostać "kolejnym Lewandowskim", zgłoś się do Allianz Junior Football Camp 2014

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Marzysz aby zostać „kolejnym Lewandowskim”, zgłoś się do Allianz Junior Football Camp 2014

Allianz Junior Football Camp jest organizowany w naszym kraju już po raz piąty, a po raz drugi partnerem tego projektu jest Playarena.

W ubiegłym roku Mateusz Talik, mieszkaniec Paczkowa, został lokalnym ambasadorem projektu Nike Playarena. Tym samym rozpoczął ciekawą inicjatywę jaką jest projekt Nike Playarena, czyli darmową ligę amatorskich drużyn sportowych w dyscyplinie, jaką jest piłka nożna. Oczywiście wachlarz możliwości wyboru dyscyplin  jest duży, ale to piłka nożna cieszy się największą popularnością w Paczkowie, jak i w całym kraju.

Od kilku dni nasz paczkowski ambasador Nike Playarena promuje projekt o nazwie Allianz Junior Football Camp 2014. Projekt przeznaczony jest dla miłośników piłki nożnej w wieku 14-16 lat. Główną nagrodą w projekcie firmy Allianz jest tradycyjnie wyjazd na 6-dniowy obóz, który odbędzie w akademii piłkarskiej Bayernu Monachium. Zgłoszenia odbywają się tym razem na Facebooku i trwają do 16 czerwca!

W tym roku jedną z największych niespodzianek, będzie bez wątpienia spotkanie z najlepszym polskim piłkarzem, czyli Robertem Lewandowskim oraz Pep Guardiolą, który trenerem Bawarczyków został na początku poprzedniego sezonu.

W Allianz Junior Football Camp 2014 udział mogą wziąć chłopcy i dziewczęta w wieku 14-16 lat, czyli osoby urodzone pomiędzy 1 stycznia 1998 roku a 31 grudnia 2000 roku.

Aby zgłosić się do projektu, należy:
• polubić na Facebooku fanpage Allianz Football for life.
• do 16 czerwca wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
https://www.facebook.com/AllianzFootballforlife/app_533984463389190.
• napisać w zgłoszeniu, jaką rzecz wziąłbyś/wzięłabyś ze sobą do Monachium.
• wysłać zdjęcie wybranego przez siebie przedmiotu.

Spośród wszystkich zgłoszonych do projektu osób firma Allianz wybierze najlepszą 20-stkę, która 25 czerwca weźmie udział w zgrupowaniu finałowym w Zabrzu. Do Monachium pojedzie dwójka zawodników, która podczas zgrupowania wykaże się najwyższymi umiejętnościami piłkarskimi oraz największą wiedzą o piłce nożnej i bawarskim klubie. Obóz w akademii piłkarskiej Bayernu Monachium odbędzie się w dniach 20-25 sierpnia.

Więcej informacji o Allianz Junior Football Camp znajdziecie tutaj. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie, warto spełniać swoje marzenia. Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!


 

Otwórz