Wzruszenie, łzy i serdeczne słowa

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wzruszenie, łzy i serdeczne słowa

25 kwietnia aulę Zespołu Szkół w Paczkowie wypełniło wzruszenie, śmiech, łzy i serdeczne słowa, gdyż uczniowie klas trzecich liceum zakończyli rok szkolny, a tym samym żegnali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami oraz młodszymi kolegami.

W atmosferze nostalgii i zadumy nad tym co było i co ma nadejść uczniowie opuszczali szkolne mury, zabierając ze sobą bagaż doświadczeń oraz wspomnień. Grono pedagogiczne oraz uczniowie młodszych klas pożegnali maturzystów słowami: „Zawsze będziemy o Was pamiętać i wracać do naszych wspaniałych wspomnień, których jest wiele. Wytrwania w zmieniającym się świecie, pozostańcie wierni sobie.”  Zakończenie roku szkolnego było wyjątkową okazją do refleksji i wspomnień.

Koniec roku szkolnego, nie oznacza jednak, że maturzyści mogą sobie pozwolić na błogie lenistwo. Już za tydzień przystąpią do egzaminów maturalnych. Dla tegorocznych maturzystów nadchodzący tydzień będzie jednym z najbardziej stresujących w tym roku. Wyniki czekających ich egzaminów będą miały decydujący wpływ na ich szanse dostania się na wymarzone uczelnie.

Życzymy wszystkim Absolwentom powodzenia, radości i sukcesów zwłaszcza podczas zbliżających się egzaminów maturalnych, jak i na kolejnych etapach życia.
 

Otwórz