Szkolenie dla pracodawców - sprawdź ofertę

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Szkolenie dla pracodawców - sprawdź ofertę

W ramach programu promocyjnego ''Osiągaj sukces w zgodzie z przepisami prawa pracy. Zdobądź Dyplom PIP", Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza pracodawców do udziału w szkoleniach z udziałem inspektorów pracy OIP w Opolu.

Pracodawcy uczestniczący w szkoleniach otrzymają materiały (broszury), przygotowane przez specjalistów PIP, m.in. ''Listę kontrolną z komentarzem'', za pomocą których będą mogli samodzielnie identyfikować występujące w zakładzie nieprawidłowości, oceniać skalę zagrożeń oraz określać sposoby ich likwidacji. Propozycja skierowana jest do pracodawców zatrudniających do 20 pracowników.

W czasie realizacji działań programowych inspektorzy pracy służyć będą pracodawcom nieodpłatnym doradztwem. Na uczestników programu czekają prestiżowe Dyplomy Państwowej Inspekcji Pracy wręczane na corocznej uroczystości z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, organizacji zrzeszających pracodawców i związków zawodowych.

Tematyka szkoleń obejmować będzie m.in.:
- wybrane zagadnienia prawa pracy, w tym ostatnie nowelizacje przepisów Kodeksu pracy,
- ocenę ryzyka zawodowego w zakładach pracy,
- analizowanie i dokumentowanie warunków pracy.

Szkolenie odbędzie się 4 kwietnia 2014 roku (piątek) w Klubie Pracy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie, ul. Słowiańska 19 w godzinach od 10.30 do 13.30.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zwracamy się do ww. odbiorców zainteresowanych projektem o zgłoszenie swojego uczestnictwa. Zapisy na szkolenie prowadzi Daniel Machnik, tel. 77 448 99 33; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Otwórz