Wielkanocny produkt kulinarny – weź udział w konkursie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wielkanocny produkt kulinarny – weź udział w konkursie

 Lokalna Grupa Działania Nyskie Księstwo Jezior i Gór ogłosiła konkurs pt. „Wielkanocny produkt kulinarny”.

Konkurs przeznaczony jest dla stowarzyszeń oraz kół gospodyń wiejskich działających na obszarze LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór, tj. na obszarze gmin: Głuchołazy, Nysa (z wyłączeniem miasta Nysa), Otmuchów i Paczków. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie w domu trzech tradycyjnych lub regionalnych potraw wielkanocnych gotowych do spożycia.

Celem konkursu jest:
a) popularyzacja działań prowadzonych przez LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór na obszarze objętym Lokalną strategią Rozwoju.
b) prezentacja tradycyjnych i regionalnych wielkanocnych potraw.
c) wymiana doświadczeń związanych z tradycyjna i regionalną kuchnia obszaru.
d) wzrost wiedzy dotyczącej kulinarnego dziedzictwa obszaru LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór.
e) realizacja celu LSR „Wykorzystanie lokalnych zasobów do rozwoju przedsiębiorczości i aktywności mieszkańców obszaru LGD.

Organizator konkursu przewiduje przyznanie:
        1 miejsca – nagrody rzeczowej do wysokości 1200,00 zł
        2 miejsca – nagrody rzeczowej do wysokości  900,00 zł
        3 miejsca – nagrody rzeczowej do wysokości  500,00 zł
        4 miejsca – nagrody rzeczowej do wysokości  400,00 zł
   
Zgłoszenia należy dokonać zgodnie z regulaminem konkursu za pomocą formularza zgłoszeniowego, który należy złożyć osobiście w biurze: Nyskie Księstwo Jezior i Gór, ul. Kolejowa 15, 48-300 Nysa, pok. 034 lub przesłać skan podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Termin dokonania zgłoszenia upływa w dniu 31 marca 2014r. o godz. 16.00.
   
Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym w wersji edytowalnej dostępny jest na głównej stronie www.nyskieksiestwo.turystyka.net oraz w zakładce Ogłoszenia aktualne. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w dniu 10 kwietnia 2014r. na Zamku w Otmuchowie o godz. 10:00. Zachęcamy do wzięcia udziału!

 
Otwórz