Zostań E-pracownikiem - weź udział w bezpłatnym szkoleniu

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zostań E-pracownikiem - weź udział w bezpłatnym szkoleniu

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną i chcesz podnieść własne kompetencje, Fundacja Aktywizacja rozpoczęła właśnie nabór do III grupy projektu: E-pracownik - specjalista ds. promocji i sprzedaży w Internecie.

Udział mogą wziąć osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, niezatrudnione (bezrobotne lub nieaktywne zawodowo), w wieku 15-64 lat, zamieszkujące na terenie województwa opolskiego, z co najmniej średnim wykształceniem.

Projekt ma na celu zwiększenie aktywności zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość zatrudnienia w zawodzie Specjalista ds. promocji i sprzedaży w Internecie.

Fundacja zapewnia:
•    Płatne staże/praktyki zawodowe od 4 do 6 miesięcy,
•    Kompleksowe działania aktywizujące zawodowo i społecznie,
•    Zwrot kosztów przejazdu na szkolenia, warsztaty, staże/praktyki zawodowe,
•    Ubezpieczenie NNW podczas stażu/praktyki,
•    Zwrot kosztów badań lekarskich stażystów/praktykantów.

Uczestnictwo w warsztatach psychoedukacyjnych i szkoleniach będzie miało na celu poprawę i udoskonalenie umiejętności interpersonalnych oraz rozwiązywanie problemów utrudniających Beneficjentom aktywny udział w rynku pracy.

Projekt obejmuje pięciomiesięczny cykl szkoleń oraz płatny staż. Realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wszystkie działania realizowane w ramach Projektu są bezpłatne. Rekrutacja trzeciej grupy trwa  do 24 stycznia 2014 roku. Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.


KONTAKT:
Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Opolu
ul. Ozimska 25, 45-057 Opole
Bogna Bednarz
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
tel. 77 542 19 01
Więcej informacji na: www.e-pracownik.org.pl

 

Otwórz