Marcin Daniec zawita do Paczkowa

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Marcin Daniec zawita do Paczkowa

Jeden z najpopularniejszych polskich satyryków ostatniego dwudziestolecia będzie gościł w Paczkowie. Czym zaskoczy publiczność? Wszystko okaże się 12 października.

Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, która w trakcie programu jest nieustannie przez satyryka zaczepiana i zagadywana, stając się częścią programu i wpływając na jego przebieg.

Sztukę kabaretową uprawiał już w czasach studenckich, współpracował m.in. z Kabaretem "Pod Egidą" Jana Pietrzaka, występował w towarzystwie m.in. Janusza Gajosa, Wojciecha Pszoniaka czy Krystyny Sienkiewicz. Od niemal 20 lat z sukcesem buduje markę Kabaretu Marcina Dańca.

Satyryk uczestniczył w niezliczonej liczbie koncertów biletowanych, zamkniętych i plenerowych; zarówno w kraju jak i zagranicą. Wielokrotnie też występował na festiwalowych kabaretonach, regularnie pojawiał się w telewizji w cyklicznym programie „Marzenia Marcina Dańca”, a także jako konferansjer prowadził prestiżowe imprezy, jak np.”Telekamery”. 

Najbardziej znane estradowe wcielenia Marcina Dańca: Pan Ignacy - człowiek uroczy, sympatyczny, zagubiony, z własną filozofią życiową, ubrany w płaszczyk z darów i okulary z ubezpieczalni. Waldemar K. - typowy cwaniaczek, który 1. stycznia 2001 roku opuścił "ośrodek rehabilitacyjny", w gruncie rzeczy sympatyczny i rokuje nadzieję na rychłą resocjalizację. Marcinek Góral - postać z charakterystyczną swadą, spokojnie, z lekką nutą refleksji punktująca rzeczywistość.

Marcin Daniec wystąpi 12 października, kabaret rozpocznie się o godz. 16:30 w sali widowiskowej w Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie, ul. Wojska Polskiego 27.

Bilety w cenie 40zł są już do nabycia w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie, tel. 668 515 513 lub na www.kabaretowebilety.pl 

 

 

Otwórz