Koncert hip-hopu i pokaz street artu - zobacz prawdziwe pasje!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Koncert hip-hopu i pokaz street artu - zobacz prawdziwe pasje!

W Paczkowie szykuje nam się nie lada gratka dla graficiarzy, miłośników "street artu" oraz hip-hopu. Paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji organizuje imprezę pod nazwą "Pasja to nie zajawka na 5 minut", podczas której nie tylko będzie można posłuchać na żywo muzyki, ale również legalnie wyrazić swoje artystyczne zdolności na jednej ze ścian przy budynku OKiR.

Specjalnie dla artystów graficiarzy przygotowano mur przy Ośrodku Kultury, gdzie będą mogli zaprezentować swoje plastyczne umiejętności operowania sprayem. Graffiti na murach to już stały element miejskich krajobrazów. Większość z nas kojarzy malowanie sprayem z aktami wandalizmu, jednak to nie do końca prawda. Młodzi ludzie potrafią na ścianach stworzyć zapierające dech w piersiach grafiki. Warto przekonać się, że ta forma sztuki jest niezwykle interesująca i wymaga naprawdę prawdziwego talentu, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy na pokaz GRAFFITI JAM.

Sesja graficiarska wystartuje w środę 29 maja o godz. 16:00 na placu Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Po jej zakończeniu odbędzie się koncert, podczas którego na scenie zaprezentuje się kilka ciekawych składów hiphopowych. Wystąpią: "Mikee APG", "BiGrass", "Kicaj", "Bonus ZWM" oraz "Adr & Wldk Mpg". Impreza muzyczna rozpocznie się ok. godz. 19:00.  

 

Otwórz