Na sprzedaż mieszkanie w centrum Paczkowa

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Na sprzedaż mieszkanie w centrum Paczkowa

Szukasz niewielkiego mieszkania w samym sercu zabytkowego miasta? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Gmina Paczków wystawiła właśnie na sprzedaż jednopokojowy lokal mieszkaniowy w ścisłym centrum "Polskiego Carcassonne".

Burmistrz Gminy Paczków ogłosił niedawno drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu nr 3 na I piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Piastowskiej 1 w Paczkowie. Mieszkanie położone jest na rogu ulicy Piastowskiej i Rynku. Lokal stanowi pokój z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni użytkowej 24,39 m2. Toaleta do wspólnego użytku zlokalizowana jest na korytarzu. Do lokalu przynależy zlokalizowane w budynku pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 1,00 m2.

Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku wspólnoty mieszkaniowej, dlatego z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 8/100 we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym jako działka nr 358/23 o pow. 0,0186 ha. Nieruchomość znajduje się na terenie, który w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego określany jest jako "teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej oraz tereny obiektów i urządzeń usługowych". Warto dodać, że nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań.

Cena wywoławcza za wspomniany lokal mieszkalny wynosi 14 300 zł. Przetarg odbędzie się w piątek 7 czerwca 2013 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, które wpłacą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (1 430,00 zł) do kasy lub na konto Urzędu Miejskiego w Paczkowie najpóźniej do dnia 3 czerwca 2013 r. do godz. 15.00.

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu o przetargu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej UM Paczków. 

Otwórz