W Paczkowie zagra zespół POZIOM 600

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności W Paczkowie zagra zespół POZIOM 600

Już w najbliższy piątek 26 października w Paczkowie czeka nas ciekawe wydarzenie muzyczne - w paczkowskim Kinie "Kopernik" zagra legendarny zespół POZIOM 600.

Miłośnikom polskiej muzyki rockowej lat 80-tych nie trzeba bliżej przedstawiać tej kapeli. POZIOM 600 to jedna z najdłużej działających grup rock′n′rollowych na Śląsku. Zespół trzykrotnie brał udział w Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Jest laureatem XX Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki OPOLE ‘83. Dał setki koncertów w kraju i w Europie Zachodniej.

Do dziś POZIOM 600 łączy w sobie potężną dawkę muzycznej energii,  rzetelny warsztat muzyczny i wieloletnie doświadczenie sceniczne. Repertuar zespołu, na czele którego stoi Piotr Cybułka, stanowią głównie autorskie piosenki - od lirycznych ballad, bluesa, reggae, aż do punk rocka i rock'n'rolla.

Kapela jest od wielu lat muzycznym ambasadorem, animatorem i kontynuatorem ogólnopolskich kampanii profilaktycznych "Alkohol kradnie wolność", "Stop narkomanii", "Narkotyki - nie wchodzę" czy "Zachowaj trzeźwy umysł". Koncert POZIOMU 600 odbędzie się w Kinie "Kopernik" w Paczkowie przy ulicy Piastowskiej 3 w piątek 26 października o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy!

Otwórz