Awaria oświetlenia na plantach miejskich

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Awaria oświetlenia na plantach miejskich

Na terenie przystanku autobusowego oraz plant miejskich w okolicach ulicy Staszica pojawił się problem z oświetleniem ulicznym. Nie działają też parkowe lampy na odcinku od ulicy Wrocławskiej aż do okolic Kościoła Parafialnego Św. Jana Ewangelisty. 

Powód? Kablowa linia zasilająca słupy oświetleniowe w tej części paczkowskich parków uległa awarii - prawdopodobnie na którymś z jej odcinków wystąpiło zwarcie. W efekcie nie świecą lampy w parku na odcinku od ulicy Emilii Plater do Sikorskiego, na placu przystanku PKS oraz w parkach od Wieży Wrocławskiej aż do alejki przy ulicy Sienkiewicza. Usterka wymaga interwencji specjalistów z Zakładu Energetycznego w Nysie - ich wizyta zaplanowana jest na środę 8 lutego.

Awarię trzeba najpierw zlokalizować, a następnie dokładnie zdiagnozować. Jak zapewnia Wydział Inwestycji i Architektury Urzędu Miejskiego w Paczkowie, problem zostanie usunięty bezzwłocznie po jego rozpoznaniu.  

Prosimy wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i uzbrojenie się w cierpliwość. Za powstałe niedogodności i utrudnienia serdecznie przepraszamy.  

Otwórz