Gmina sprzedaje lokal użytkowy

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Gmina sprzedaje lokal użytkowy

Po raz kolejny przedstawiamy ofertę dla wszystkich tych, którzy szukają siedziby dla swojej działalności gospodarczej. Gmina Paczków ogłosiła właśnie drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego przy ulicy Armii Krajowej 31a w Paczkowie.

Przedmiotem przetargu jest 2,5-arowa nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym jednolokalowym, parterowym o powierzchni użytkowej 77,00 m2. Obiekt położony jest na terenie oznaczonym jako działka nr 137/2 o pow. 0,0251 ha oraz zapisanej w księdze wieczystej Kw nr 62035.

Budynek składa się z hali produkcyjnej, magazynku, kantorka, szatni i łazienki. Nieruchomość jest objęta zwolnieniem z podatku od towarów i usług VAT.
Do tej pory funkcjonował w tym miejscu zakład kamieniarski. Sporym atutem tego miejsca jest atrakcyjna lokalizacja - przy jednej z głównych ulic Paczkowa (droga wojewódzka nr 382), biegnącej w kierunku Ziębic czy Ząbkowic Śląskich, a dalej Świdnicy i Wrocławia.

Cena wywoławcza wspomnianej nieruchomości wynosi 105 400 zł. Drugi przetarg odbędzie się w piątek 23 grudnia 2011 r. o godz.11.00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie (sala posiedzeń - I piętro). Mogą w nim brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, pod warunkiem, że wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej (10 540 zł) na konto lub do kasy UM Paczków najpóźniej do dnia 19 grudnia 2011 r. do godz. 15.00. Szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej.

Otwórz