PWSZ Nysa zaprasza na wykład Michała Kuleszy

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności PWSZ Nysa zaprasza na wykład Michała Kuleszy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie zaprasza wszystkich paczkowian i nie tylko na wykład otwarty prof. dr hab. Michała Kuleszy - twórcy reformy samorządowej i doradcy społecznego Prezydenta RP ds. samorządu.

Instytut Finansów oraz Biuro Karier PWSZ w Nysie organizują wykład prof. dr hab. Michała Kuleszy pt.: "Rozwój demokracji lokalnej w świetle reformy samorządu terytorialnego". Spotkanie odbędzie się 4 listopada 2011 o godz. 9:40 w sali 201 w budynku głównym PWSZ w Nysie.

Profesor Michał Kulesza jest prawnikiem, doradcą społecznym Prezydenta RP ds. samorządu, teoretykiem administracji, specjalistą z zakresu samorządu terytorialnego, twórcą reformy samorządowej. Odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Krzyżem Komandorskim OOP.

Wykład profesora Kuleszy będzie miał charakter otwarty. Organizatorzy serdecznie zapraszają na niego nie tylko studentów i młodzież szkolną, ale też pozostałych mieszkańców Powiatu Nyskiego oraz przedstawicieli działających na jego terenie organizacji społecznych.

Więcej szczegółów w Biurze Karier PWSZ w Nysie (tel. 77 409 11 72, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). 

Otwórz