Profilaktyka alkoholowa w Internecie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Profilaktyka alkoholowa w Internecie

Gminne Centrum Profilaktyki Alkoholowej w Paczkowie uruchomiło niedawno własną stronę internetową. 

GCPA, czyli siedziba Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, jest punktem, gdzie po pomoc mogą się zwrócić osoby zmagające się z problemem alkoholowym i uzależnieniem, a także ich najbliżsi. Podstawowym zadaniem GCPA jest doradztwo (udzielanie informacji, edukacja) dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz będących w trudnej sytuacji życiowej.

Niedawno paczkowskie GCPA zaistniało też w Internecie. Pod adresem www.problemyalkoholowe.paczkow.pl znaleźć można wiele cennych informacji na temat działalności GCPA. Strona funkcjonuje jako internetowy informator Gminy Paczków w zakresie profilaktyki i leczenie uzależnień oraz funkcjonowania środowiska trzeźwościowego.

Witryna zawiera szczegółowe dane na temat Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, informacje o paczkowskiej Grupie Anonimowych Alkoholików "Odrodzenie", treść "Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na terenie Gminy Paczków", przydatne linki, dane teleadresowe, aktualności i wiele więcej. Strona umożliwia też bezpośredni kontakt z GCPA poprzez specjalny formularz kontaktowy.

Zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej www.problemyalkoholowe.paczkow.pl - warto pamiętać, że adres ten jest już dostępny w sieci. 

Otwórz