Na sprzedaż lokal użytkowy w samym centrum Paczkowa

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Na sprzedaż lokal użytkowy w samym centrum Paczkowa

Gmina Paczków ogłosiła niedawno przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezwykle atrakcyjnie zlokalizowanego lokalu użytkowego. Wspomniana nieruchomość jest położona w ścisłym centrum Paczkowa.

Przedmiotem przetargu jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 27,96 m2, który mieści się na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Rynek 51 w Paczkowie.

Lokal składa się z sali sprzedaży, zaplecza i toalety. Do niedawna funkcjonował w tym miejscu zakład szewski. Ogromnym atutem tego miejsca jest atrakcyjna lokalizacja - nieruchomość położona jest w samym centrum Paczkowa, na zachodniej pierzei rynkowej, w niemal bezpośrednim sąsiedztwie paczkowskiego ratusza. Z własnością wspomnianego lokalu użytkowego wiąże się udział w wysokości 41/1000 we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym jako działka nr 379/31, której powierzchnia wynosi 0,0277ha. Warto dodać, że sprzedawana nieruchomość jest wolna od wszelkich obciążeń i zobowiązań. Zainteresowani zakupem tego lokalu użytkowego muszą liczyć się z wydatkiem co najmniej 58 100 zł, bo dokładnie tyle wynosi cena wywoławcza.

Przetarg odbędzie się w piątek 2 września 2011 r. o godz.11.00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie (sala posiedzeń - I piętro). Mogą w nim brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, pod warunkiem, że wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej do kasy lub na konto UM Paczków najpóźniej do dnia 29 sierpnia 2011 r. do godz. 15.00. Szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej.

Otwórz