Muzycznych ferii ciąg dalszy

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Muzycznych ferii ciąg dalszy

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza wszystkich do Kina "Kopernik" na czwartkowy koncert "Scena dla Ciebie", który odbędzie się w ramach Ferii Zimowych 2011.

Podczas koncertu w Kinie "Kopernik" zaprezentują się młodzi ludzie, którzy uczestniczą w zajęciach sekcji wokalnej, działającej w ramach stałych form pracy Ośrodka. Mowa o Studiu Piosenki VOICES pod kierunkiem Dariusza Kupskiego - nauczyciela muzyki w Gimnazjum Publicznym w Paczkowie. Członkowie tej grupy wokalnej spotykają się na próbach dwa razy w tygodniu, a efekty ich pracy będzie można usłyszeć właśnie w czwartek 24 lutego o godz. 15:00 w sali paczkowskiego kina.

Wielce prawdopodobne, że podczas tego koncertu swoje wokalne umiejętności zaprezentują m.in. dwie laureatki XII Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej, który w listopadzie zeszłego roku odbył się w Nysie. Przypomnijmy, że w kategorii solistów ze szkół podstawowych I miejsce zajęła Rita Madejczyk, która wykonała pieśń "Ojczyzna". W tej samej kategorii wyróżniona została także druga paczkowianka - Alicja Czajkowska. Więcej na ten temat pisaliśmy już na łamach naszej strony internetowej. 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na czwartek do Kina "Kopernik".

Otwórz