Paczkowski OKiR w Radiu Opole! Głosuj na naszą placówkę!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Paczkowski OKiR w Radiu Opole! Głosuj na naszą placówkę!

Dziś od godz. 11:00 na antenie Radia Opole gości paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji, który w audycji nadawanej na żywo z naszego miasta prezentuje swoją aktualną działalność i plany na przyszłość.

Wszystko to w ramach programu "Ranking Radia Opole", w którym słuchacze, za pomocą smsowego głosowania, klasyfikują domu kultury w województwie opolskim. Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie bierze udział w tej radiowej rywalizacji - OKiR jest 25. zgłoszoną do rankingu placówką. 

Radiowa prezentacja Ośrodka jest znakomitą okazją do podsumowania pierwszego roku pracy nowego dyrektora tej placówki - pana Andrzeja Kłoczko. Szef OKiR-u objął stanowisko w styczniu 2010 r. Dziś przed mikrofonem Radia Opole zaprezentuje swoje dotychczasowe osiągnięcia, przedstawi też swoje plany na najbliższą przyszłość. 

Na antenie Radia Opole, obok wspomnianego Andrzeja Kłoczko, wystąpią m.in. Burmistrz Gminy Paczków Bogdan Wyczałkowski, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Wiesława Nowakowska, instruktorzy poszczególnych sekcji artystycznych, nauczyciele paczkowskich szkół, pracownicy wiejskich domów kultury oraz dzieci, które uczęszczają na zajęcia.

Ustaw swoje radio na częstotliwość 103,2 FM - słuchaj audycji "Ranking Radia Opole", która potrwa co najmniej do godziny 13:00. Możesz też zagłosować na paczkowski OKiR. Aby oddać swój głos na naszą placówkę wystarczy wysłać SMS o treści SONDA.TAK pod numer 7143 (koszt 1,23 zł brutto). Głosować na OKiR Paczków można do końca czwartku 20 stycznia, czyli do godz. 0:00.  

Więcej o "Rankingu Radia Opole" można poczytać na stronie www.radio.opole.pl/ranking/2010.

Otwórz