Uwaga: nocna przerwa w dostawie wody

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Uwaga: nocna przerwa w dostawie wody

Informujemy, że w nocy z czwartku 28 października na piątek 29 października na terenie Paczkowa planowana jest kilkugodzinna przerwa w dostawie wody.

Planowane odłączenie głównej magistrali wodociągowej nastąpi w czwartek wieczorem - ok. godz. 23:00. Wznowienie dostawy wody do paczkowskich domów i mieszkań spodziewane jest w piątek nad ranem - prawdopodobnie już ok. godz. 4:00 woda znów pojawi się w naszych kranach.

Powodem planowanego odłączenia dostawy wody jest konieczność wykonania nowego przepięcia wodociągowego na skrzyżowaniu ulic Staszica oraz Słowackiego. Prace te związane są z prowadzoną realizacją jednej z największych gminnych inwestycji w ostatnich latach - modernizacją i rozbudową miejskiej sieci kanalizacyjnej na terenie Paczkowa, której łączna wartość przekracza 8,3 mln zł.

Ze względu na uciążliwość efektów tego typu prac, montaż przepięcia wodociągowego celowo zaplanowano w godzinach nocnych. Dzięki temu istnieje szansa, że znakomita większość mieszkańców Paczkowa nie odczuje spodziewanych niedogodności.   

Prosimy wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i uzbrojenie się w cierpliwość. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Otwórz