Zobacz mantrowe show "Alterny"

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zobacz mantrowe show "Alterny"

Już w najbliższy piątek 22 października członkowie Stowarzyszenia Młodych Gminy Paczków "Alterna" serdecznie zapraszają do Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie, gdzie zaprezentują niezwykłe, oparte na praktyce mantry show.

Przedstawienie pod tytułem "Mantra - Życie Wśród Żywiołów" jest efektem wytężonej pracy kilku sekcji artystycznych działających w ramach SMGP "Alterna". Show, przygotowane przez kilka "alternowskich" ekip (m.in. taneczną, teatralną i muzyczną), powstało na bazie kultury buddyjskiej i hinduskiej, a motywem przewodnim spektaklu będzie mantra, czyli element dalekowschodniej praktyki duchowej, którego ustawiczne powtarzanie ma pomóc w opanowaniu, oczyszczeniu i uspokojeniu umysłu oraz zaktywizowaniu określonej pozytywnej energii.

Jesień w pełni - dni są coraz krótsze, pogoda bardziej kapryśna, a codzienna szarówka coraz częściej daje się wszystkim we znaki. Przed ewentualną jesienną depresją ustrzec może wszystkich piątkowe widowisko "Alterny", które jest owocem wysiłku wielu młodych ludzi połączonych wspólną artystyczną pasją. Przedstawienie, którego inicjatorem jest Zbigniew Marzec - propagator sztuk medytacji i dalekowschodnich technik relaksacyjnych, będzie w karierze "alternowiczów" całkowicie nowym doświadczeniem - po raz pierwszy będą oni czerpać natchnienie z mocy modlitewnych mantr Dalekiego Wschodu. 

Show "Mantra - Życie Wśród Żywiołów" rozpocznie się w piątek 22 października o godz. 18:00 w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie (ul. Wojska Polskiego 27). Wstęp wolny. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. 

Wspomniany spektakl to nie jedyna piątkowa atrakcja w paczkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji. Tuż po jego zakończeniu szykuje się prawdziwa gratka dla fanów bluesa - o szczegółach czytaj tutaj.

Otwórz