Znamy wyniki wakacyjnych konkursów

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Znamy wyniki wakacyjnych konkursów

Znamy już wyniki dwóch wakacyjnych konkursów - fotograficznego i filmowego - które zorganizowało paczkowskie Liceum Ogólnokształcące im. KEN oraz Urząd Miejski w Paczkowie.

Przez ponad dwa miesiące wszyscy miłośnicy fotografii i amatorzy kręcenia filmów mogli przygotować i zgłosić do konkursów prace, których głównymi bohaterami miały być zabytki, krajobrazy i codzienne życie w mieście i gminie Paczków. W obu rywalizacjach do wygrania były nagrody w postaci bonów towarowych na sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 2000 zł.

Niestety, konkurs na najciekawszy film amatorski nie spotkał się z zainteresowaniem mieszkańców - w tej kategorii nie zgłoszono żadnych prac, dlatego nie udało się go rozstrzygnąć. Znacznie lepiej wypadła rywalizacja fotograficzna. Na konkurs napłynęło kilka ciekawych prac, dlatego powołane przez organizatorów jury miało w czym wybierać. Komisja dokonała już ostatecznego wyboru i przyznała nagrody.

Oto wyniki Konkursu Fotograficznego "Mury Mówią" - Paczków 2010:
1. miejsce - Marcin Winiarski - zdjęcie "Między kamienicami"
2. miejsce - Emilia Torończak - zdjęcie z cyklu "Uroki miasta"
3. miejsce - Weronika Danicka - zdjęcie "Najpiękniej jest w Paczkowie"

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w czwartek 23 września 2010 r. w Urzędzie Miejskim w Paczkowie podczas 49. sesji Rady Miejskiej (ok. godz. 10:30). W paczkowskim Zespole Szkół przy ul. Kołłątaja do końca tygodnia trwa pokonkursowa wystawa wszystkich zgłoszonych do rywalizacji prac.

Poniżej prezentujemy nagrodzone zdjęcia:

I miejsce - Marcin Winiarski - zdjęcie "Między kamienicami"

II miejsce - Emilia Torończak - zdjęcie z cyklu "Uroki miasta"

III miejsce - Weronika Danicka - zdjęcie "Najpiękniej jest w Paczkowie"

 

Otwórz