Atrakcyjne działki na sprzedaż

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Atrakcyjne działki na sprzedaż

Mamy dobrą informację dla osób poszukujących działek budowlanych na terenie naszego miasta. Gmina Paczków ogłosiła właśnie przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż czterech atrakcyjnych parceli na "Osiedlu Wieszczów".

Przedmiotem przetargu są cztery położone obok siebie nieruchomości gruntowe na osiedlu domków jednorodzinnych w Paczkowie - dwie przy ul. Bolesława Prusa oraz dwie przy ul. Jana Kochanowskiego. Dokładną lokalizację wspomnianych działek ilustruje zdjęcie lotnicze. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego grunty te przeznaczone są pod jednorodzinną zabudowę mieszkaniową.

Położenie sprzedawanych działek jest wyjątkowo interesujące - wszystkie cztery parcele należą do spokojnego "Osiedla Wieszczów", na terenie którego w 2007 roku zrealizowano jedną z największych paczkowskich inwestycji ostatnich lat. Mowa o pełnej asfaltowej przebudowie wszystkich ulic wraz z budową obustronnych chodników i zjazdów do posesji, wykonaniem kanalizacji deszczowej oraz przebudową energetycznej linii napowietrznej. Od tamtej pory ta część Paczkowa jest jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji mieszkaniowych.

Dwie przeznaczone do sprzedaży działki przy ulicy Prusa oznaczone są numerami 1216/3 oraz 1216/4. Powierzchnia pierwszej z nich wynosi prawie 5,5 ar, druga mierzy 4,6 ar. Nieruchomości przy ulicy Kochanowskiego są podobnych rozmiarów - pierwsza ma 4,8 ar (działka nr 1216/6), a druga - największa z całej "czwórki" - zajmuje obszar 6,2 ar. Wszystkie parcele są niezabudowane oraz wolne od wszelkich obciążeń i zobowiązań. Ceny wywoławcze netto za wspomniane grunty wahają się od 19,8 tys. zł do 26,1 tys. zł.

Przetargi będą odbywać się 24 września 2010 r. od godz.10.00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej do kasy lub na konto UM Paczków najpóźniej 20 września 2010 r. Szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej.

Otwórz