Wkrótce otwarcie basenu

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wkrótce otwarcie basenu

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników pływania - już 1 lipca odbędzie się tegoroczne oficjalne otwarcie odkrytego basenu miejskiego w Paczkowie.

Od kilku dni trwają wakacje, pogoda dopisuje, nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by swoją działalność w roku 2010 zainaugurował paczkowski basen. Po kilkumiesięcznej przerwie obiekt otworzy swoje bramy już w najbliższy czwartek 1 lipca o godz. 10:00.

Paczkowski basen miejski mieści przy ulicy Jagiellońskiej w pobliżu campingu. Kilka dni temu wszystkie urządzenia zostały przetestowane, a nieckę próbnie napełniono wodą. Obiekt jest gotowy do użytku i już za trzy dni będzie oczekiwał swoich pierwszych gości w tym roku. Prognozy pogody na lipiec są bardzo optymistyczne - pierwsza połowa wakacji zapowiada się wyjątkowo słonecznie i upalnie. Istnieje więc spora szansa, że już niedługo nasze kąpielisko będzie znów tętnić życiem. 

Przypomnijmy, że basen miejski należy do Gminy Paczków, ale jest dzierżawiony i obsługiwany przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Nysie. W sezonie letnim 2010 basen będzie czynny codziennie od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00 do 18:00. Ceny biletów: 2 zł dzieci i młodzież, 3 zł dorośli. 

Otwórz