Bezcenne znaczki pocztowe

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Bezcenne znaczki pocztowe

Krewniacy Club 111 z Kamienicy ruszyli z kolejną akcją charytatywną. Tym razem organizują trzecią edycję dość nietypowej filatelistycznej zbiórki, której celem jest pomoc głodującym dzieciom w Afryce.

Krewniacy po raz trzeci przyłączyli się do akcji "Każdy znaczek wspiera misje", którą zainicjowało Misyjne Seminarium Duchowne Ksieży Werbistów w Pieniężnie. Akcja jest banalnie prosta - polega na zbieraniu zużytych znaczków pocztowych, które następnie należy przekazać Krewniakom. Znaczki trafią do Pieniężna - działa tam grupa misyjna, która nadesłane znaczki przygotowuje, sortuje i sprzedaje, a uzyskane fundusze przekazuje na misje afrykańskie. Znakomita większość pieniędzy uzyskanych w ten sposób przeznaczona jest na dożywianie dzieci w tych rejonach. Dotychczasowe dwie edycje akcji kamienickich Krewniaków zakończyły się okazałym wynikiem - udało się zebrać prawie 13 900 znaczków.

W tym roku filatelistyczną akcję KrewniacyClub 111 będą prowadzić od 10 lutego. W tym okresie wszyscy chętni mogą przekazać znaczki, które wkrótce będą miały szansę uratować niejedno ludzkie istnienie. Ważna uwaga techniczna - nie należy samemu odklejać stemplowanych znaczków! Każdy znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem lub - jeśli to niemożliwe - wyciąć go tak, aby nie uszkodzić.
Zachęcamy do udziału w akcji organizowanej przez Krewniaków z Kamienicy. Znaczki przekazywać można w Wiejskim Domu Kultury w Kamienicy (codziennie w godz. od 16.00 do 20.00) lub wysyłać pocztą na adres:

KrewniacyClub Kamienica
Kamienica 16a
48-370 Paczków

Szczegółowe informacje o akcji na stronie internetowej KrewniacyClub 111. 

Otwórz